loading

استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه

16:37 شنبه 25 شهریور 96
استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه

استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه

فروغ صراف زاده_ اگر در کسب و کار خود نرم افزار ارتباط با مشتریان نداریم بهترین راه این است که دست کم، گاهی برایشان پیامک بفرستیم. این پیامک ممکن است حاوی تشکر برای آخرین خرید یا اطلاع رسانی در مورد فروش فوق العاده، تغییر نشانی فروشگاهها یا غیره باشد. اما سوال اینجاست که کسب و کارهای کوچک چگونه می توانند از سرویس های ارسال پیامک استفاده کنند؟

با یک جستجوی ساده در ماشین های جستجوی اینترنت با واژه هایی نظیر" ارسال پیامک گروهی"،"ارسال پیامک انبوه" فهرستی از شرکت ها و سایت های ارایه دهنده این پنل ها لیست می شوند. کار با این شرکتها به این صورت است که اشتراک ریالی می دهند. به این معنی که مبلغی برای اشتراک به حساب مشخص شده در سایت واریز می کنید و برای کسب و کار خود اشتراک می گیرید. از آن پس می توانید با شماره های مبدا که در اختیارتان قرار می گیرد برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید. شما می توانید با وارد کردن لیست شماره های مشتریان خود از طریق پنلی که سایت در اختیارتان قرار می دهد این ارسال را انجام دهید. اگر بخواهید این امکان وجود دارد که از لیست های آماده استفاده کنید. پیامک با تفکیک محله، اصناف و جنسیت و غیره ارسال شود. مثلا برای شماره های همراه اول منطقه 2 و 3 شهر تهران پیامک بفرستید. امکان انتخاب اپراتور و منطقه مکانی و جغرافیایی وجود دارد. حتی شماره هایی که مربوط به یک استان خاص هستند را می توانید انتخاب کنید. مثلا اگر در دیگر مناطق کشور شعبه دارید می توانید از ارسال پیامک برای آن شهر خاص استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بهای پیامک ها طبق تعرفه های مخابرات صفحه ای محاسبه می شود و اگر متن طولانی شود ممکن است برای هر ارسال هزینه 3 پیامک را پرداخت نمایید، پس بهتر است متن کوتاه و گویا نوشته شود تا با کمترین کلمات و کوتاه ترین جمله های ممکن مفهوم منتقل شود.

0 پیام

نظر شما در مورد استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه