loading

همه چیز درباره بلفی

2:1 دوشنبه 02 مرداد 96
همه چیز درباره بلفی

همه چیز درباره بلفی

آمار نشان می دهد که بیش از 50% مشتری های یک کسب و کار، تنها یک بار از آنجا خرید می کنند و دیگر باز نمی گردند. اگر مدیر کسب و کار بتواند فقط 10% این مشتریان را با استفاده از برنامه های وفاداری مجدد بازگرداند، در طی مدتی کوتاه درآمد سازمان خود را به شکل چشم گیری افزایش خواهد داد.

با بلفی بیشتر آشنا شوید

داستان بلفی با وفاداری آغاز می شود. برنامه وفاداری دیجیتال بلفی تبدیل هر مشتری تازه وارد به مشتری وفادار را برای شما آسان می سازد. مشتریان در هر بار حضور در محل کسب شما امتیاز کسب می کنند و با تکنولوژی منحصر به فرد بلفی، در همان لحظه از هدایایی که شما در امتیازهای مختلف برای آنها تدارک دیده اید با خبر می شوند. مشتری در هر زمان که مایل باشد، می تواند از امتیازهایی که جمع کرده است برای دریافت هدیه ای که دوستش دارد استفاده نماید. مشتریان برای دریافت امتیازهای بیشتر و دریافت هدایای دلخواهشان دوباره و دوباره باز می گردند، به همین سادگی! و این پاداشی است به وفاداری آنها و هدیه ای که مثل آن را تنها می توانند از شما دریافت نمایند. شاید یک تخفیف عالی روی فاکتور، انتخاب موسیقی دلخواهشان برای یک عصر زیبا، چشیدن طعم یک محصول تازه، شرکت در قرعه کشی و یا به همراه بردن یک عکس یادگاری به منزل. به گفته 85% از مشتریان، خرید از جاهایی که دارای برنامه وفاداری هسنتد، لذت بخش تر است.

هر مشتری منحصر به فرد است

آیا در ایمیل ها و پیامک های ارسالی شما این تمایزها دیده می شود؟

با استفاده از پنل اختصاصی تحت وب بلفی، شما می توانید در هر زمان و از هر کجا که بخواهید به باشگاه مشتریان خود دسترسی داشته باشید و در کمتر از چند دقیقه مشتری های خود را تفکیک کنید و براساس اینکه معمولا هرچند وقت یکبار به شما سر می زنند، برایشان ایمیل یا پیامک ارسال نمایید. از کسانی که حضورشان به تاخیر افتاده دعوت کنید که بازهم پیش شما بیایند، مشتری ها را از فروش های ویژه یا رخدادهای جدید محل کسب خود آگاه کنید، یا شاید تنها ارسال یک سلام گرم برای آغاز یک رابطه دوستانه و ماندگار.

حضور در تلفن همراه

با ربات تلگرام بلفی حضور خود را در تلفن های همراه اعلام کنید. کسب و کار شما صفحه اختصاصی خودش را در بلفی خواهد داشت. کاربران با @BelfyBot به راحتی می توانند شما را در نزدیکی خود پیدا کنند و وارد صفحه اختصاصی شما شوند. یک صفحه زیبا و دوستانه که در آن هدیه ها، ساعت کاری، شماره تلفن، لینک وب سایت و رسانه های اجتماعی شما برجسته شده است.

بیش از 50% ایرانی ها عضو شبکه پیام رسان تلگرام هستند.

دسترسی به اطلاعات کاربردی

با فناوری دیجیتال بلفی، جنبه های مختلف کسب و کار خود را درک کنید. بدانید که مشتری های شما چه کسانی هستند، چگونه با برنامه وفاداری شما درگیر شده اند و چه عاملی سبب بازگشت مجدد آنها می شود. در هر زمان و هر مکان به آخرین آمار و اطلاعات مشتری های خود دسترسی داشته باشید و با آنها مستقیم ارتباط برقرار نمایید. استراتژی فروش خود را اجرا و مدیریت نمایید در حالیکه در منزل مشغول استراحت هستید.

برنامه وفاداری خود را تنها اجرا نکنید!

هر یک از کسب و کارهای عضو بلفی توسط یکی از همکاران ما تمام مدت پشتیبانی می شود. آنها در تمام مراحل اجرایی کردن بلفی در کنار شما هستند. در خصوص نصب برنامه، استفاده از کنترل پنل، تعریف هدایا، آماده سازی یک کمپین و هرآنچه از بلفی که نیاز به همراهی دارید با آنها صحبت کنید. تیم پشتیبانی ما اینجا هستند برای پاسخ به هر سوالی که شما در طی مسیر داشته باشید.

بازاریابی وفاداری (Loyalty Marketing)

برنامه وفاداری بلفی استراتژی خود را بر بازگشت مشتریان جاری کسب و کار قرار می دهد. مشتری جاری نه به معنای مشتری موجود یا بالقوه، بلکه به معنای مشتری است که همین الان در محل کسب و کار مشغول خرید یا بازدید است، چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی. بازاریابی وفاداری با انتخاب مشتریان جاری به عنوان جامعه هدف خود، بازگردان مجدد این مشتریان را هدف قرار می دهد. بازاریابی وفاداری اشاره به ایجاد نوعی اعتماد در بین مشتریان دائمی، به واسطه ی تخصیص پاداش به آنها در ازای انجام تجارت مستمر با یک شرکت است.دلیل انتخاب مشتریان جاری در بازاریابی وفاداری، دسترسی آسانتر و ارزانتر به این مشتریان است. به همین دلیل در این نوع بازاریابی با انتخاب یک برنامه وفاداری مناسب می توان با کمترین هزینه، بیشترین اثربخشی را بدست آورد.

به عبارت دیگر احتمال بازگشت یک مشتری جاری تحت تاثیر بازاریابی وفاداری، بسیار بیشتر از احتمال ورود یک مشتری بالفعل یا بالقوه به کسب و کار در اثر سایر روش های بازاریابی می باشد. هشتاد درصد از تمام فعالیت های تجاری بسیاری از شرکت ها را تجارت با بیست درصد از مشتریان پایه و دائمی آن ها تشکیل می دهد.البته نباید اینگونه برداشت کرد که در بازاریابی وفاداری هیچ طرح و نقشه ای برای بازگرداندن مشتریان قبلی یا جذب مشتریان جدید وجود ندارد، بلکه در بازاریابی وفاداری با تعریف پیشنهادها و هدایای جذاب برای مشتریان وفادار، نه تنها جذب مشتریان جدید بسیار راحتتر اتفاق می افتد، بلکه مشتریان وفادار حاصل از این نوع بازاریابی به عنوان مروج و مبلغ کسب و کار نقش بسیار پررنگی را در بازاریابی دهان به دهان بازی می کنند .

بازاریابی دیجیتال در بلفی

تماس هدفمند با مشتری و ارسال پیام هایی مانند پیشنهادهای ویژه، رویدادهای محل کار و یا لینک رسانه های اجتماعی، همواره راه حل قدرتمندی برای افزایش وفاداری مشتریان بوده است. بلفی ابزاری به نام كمپين را برای ارتباط با مشتری و بازاریابی دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد. کمپین های مختلف سریع و ساده توسط خود شما ساخته مي شود و از طریق رسانه های قدرتمند بلفی مانند ایمیل، پیامک یا تلگرام برای مشتریان هدف ارسال می گردد. بلفی کمپین های ارسالی شما را به عملکرد مشترى در فروشگاه متصل می کند. شما می توانید با توجه به اینکه مشتریانتان معمولاً چه زمان هایی به شما مراجعه می کنند و علایقشان چيست، آن ها را دسته بندی کنید و برای بازگرداندن دوباره آن ها کمپین های هدفمند ارسال نمایید.

65% از مشتریان وفادار می گویند که دریافت پیامک و ایمیل از طرف کسب و کارهای

مورد علاقه شان در تصمیم گیری آنها برای خرید تاثیر مثب دارد.

تبلیغ رویدادها این مدل کمپین شروع رویدادهایی مانند تعطیلات، موقعیت خاص و یا فروش ویژه را به وفادارترین مشتریانتان یادآوری می کند. قالب این نوع کمپین به کسب و کارها اجازه می دهد تا به آسانی تاریخ یا بازه زمانی دلخواه برای تبلیغ یک رویداد را همراه با پیشنهادی ویژه انتخاب و ارسال نمایند.

رسانه های اجتماعی رسانه های دیجیتال، ابزار بسیار خوبى برای افزایش وفاداری مشتریان است. پس به احتمال زیاد، شما رسانه های اجتماعی مختلفی را برای ارتباط با آن ها مدیریت می کنید. کمپین رسانه های اجتماعی بلفی امکان معرفی این رسانه ها و عضویت آسان مشتریان در این رسانه ها را فراهم می سازد. مشتریان خود را به همراهی در فیسبوک، اینستاگرام، توییتر یا کانال تلگرام خود دعوت نمایید.

بازگرداندن این نوع کمپین برای بازگرداندن اعضای باشگاه مشتریان شما که مدتی است به کسب و کارتان سر نزده اند، طراحی شده است و بازگشت آن ها را با هدفگیری درست مشتریان عملی خواهد کرد. توصیه ما به شما ارسال پیشنهادهای مهیج برای ترغیب مشتریانی است که بیش از 30، 60 و یا 90 روز به کسب و کار شما سر نزده اند. توسط این کمپین بازگرداندن دوباره آن ها ساده تر می شود.

اطلاع رسانی کمپین اطلاع رسانی امکان ارتباط با مشتری پس از خروج از فروشگاه را فراهم می سازد. در این نوع کمپین نیازی به تخصیص جایزه یا پیشنهاد نیست و شما می توانید اتفاق های داخل کسب و کار خود به گوش آن ها برسانید. مانند معرفی یک محصول یا منوی تازه، افتتاح شعبه جدید و ...

توجه: حق به روز رسانی مشخصات و قیمت اکانت های مختلف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای بلفی محفوظ است.

3 پیام

دانشجوی شبکه ﺳﻪ شنبه 03 مرداد 96 16:20
بلفی به صورت شعبات فروشگاهی کار میکنه ؟
بی نام دوشنبه 02 مرداد 96 13:31
بلفی دوست داشتنی اما کمیاب . باشگاه مشتریان
فهیمه طهرانی نژاد دوشنبه 02 مرداد 96 13:56
آهااا بلفی کارت آفرین .در مورد چاپ کارتهای VIPهم مقاله بنویسید

نظر شما در مورد همه چیز درباره بلفی