loading

موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار

3:17 شنبه 20 خرداد 96
موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار

موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار

موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار فعالیت خود را از سال 1381 با عنوان موسسه پیشروان مدیریت فـردا آغاز کرده و ماموریت اصلی خود را برگـزاری دوره های کاربردی در حوزه مدیـریت تعریـف نمود . این مجموعه در سال 1383 با اخذ مجوز قطعی به شماره 234/24 از وزارت علوم، تحقیقات وفنـاوری با عنوان موسـسه آمـوزش عـالی آزاد بهــــار فعالیت تخصصی خود را در زمینه مدیریت ادامـه داده و همکـاری خود را با دانشگاههای خـارجی، داخلی و مراکز صنعتی و تجاری گسترش داد. در طی 12 سال اخیر (از سال 1383 الی 1395) این موسسه موفق به برگزاری بیش از 150 دوره مدیریت MBA و DBA برای مدیران به صورت کامـلاً حرفه ای و تخصصی شده است و نیز در حدود 1000 سمیـنار مدیریتی برای سازمان ها و شرکت ها برگزار نموده است. این مجموعه پس از سالها تجربه در پرورش مـدیران موفق، برای اولیـن بـار در ایران اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته Post MBA و دوره عالی مدیریت DBA بصورت حرفه ای و با رویکـرد افزایش توانمندی و مهـارت های مـدیـران نموده است و موفق به اجرای بیش از 33 دوره DBA و Post MBA، تا به امروز گردیده است. از جمله افتخـارات این مرکز آشنا نمودن بیش از 7000 نفر از مدیـران عرصه کسب و کـار با دانـش کاربردی و مهارت های نوین در حوزه مدیریت می باشد. همچنین بهار توانست در سال 1391 لوح افتخار برترین برند آموزش در حوزه مدیریت MBA را از آن خود نماید .

از دیگر موفقیت های بهــــار عقـد قرار دادهـای بین المللی برای ادامـه تحصیل در دوره هـای مشترک با دانشـگاههای اروپـائـی از جملـه Lulea سوئــد و Algarve پرتغال برای برگزاری دوره های تخصصی مدیریت، MBA و Phd است.

هدف اصلی این مرکز ترکیب علم وعمل است، چراکه نه می توان علم را از مدیریت حذف کرد و نه می توان علم مدیریت را بدون عمل مدیریتی به سرانجام رساند.

نشانی دفتر مرکزی : تهران ،خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک 27

تلفن : 88730184 (5 خط)

پست الکترونیک : info@bahar.ac.ir

2 پیام

ماهان نصری ﺳﻪ شنبه 17 مرداد 96 20:2
هزینه دوره ها؟
mahsa silver شنبه 14 مرداد 96 21:27
طریقه ثبت نام و تحصیل در این آموزشگاه؟
Reply
Admin
ادمین
دوست خوبم سلام . به سایت ما خوش آمدید .در این یادداشت نام موسسه به سایت اصلی شان لینک شده . با کلیک کردن روی نام موسسه بهار وارد سایت آنها شده و اطلاعات تکمیلی را جویا شوید

نظر شما در مورد موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار