loading

کلینیک کسب و کار اردیبهشت

یادداشت ها

1397/01/17

جایگاه رشته کارآفرینی در کشور های جهان

دانشگاه MIT سالانه ۹۰۰ شرکت تاسیس می کند و سالانه نزدیک به ۳ میلیون نفر را جذب بازار کار می کند و در حال حاضر یازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا به شمار می رود

ادامه
1397/01/27

اینفلوئنسرمارکتینگ آری یا نه؟

هیاهوی تمام برای هیچ. از نشریه اقتصاد ایده آل

ادامه

 

 فروغ صراف زاده هستم. دانش آموخته ی تکنولوژی آموزش، روابط عمومی تجاری و مدیریت ارشد کسب و کار (MBA). در محضر  اساتیدی از جمله    افشین  داور  پناه،کوروش میرسعیدی، محمد مهدی کتابدار، مهرداد نیک نژاد، هادی شاهی، سید وحید  طباطبائی  بحر العلومی، وحید قربانی،  سید یحیی علوی،  مینا  مهرنوش و  دیگر بزرگواران آموزش دیده ام. سالها در زمینه تولید  محتوای برند و  روابط عمومی تجاری  فعالیت داشته ام.
 با برند هایی همچون آپ #733* و زاگروتی همکاری  داشته ام. علاقه به  توسعه فرهنگ کار  در  کشور و همچنین دغدغه همیشگی  در مورد  شکاف  اطلاعاتی میان نیروهای آماده به کار و فضای  مشاغل؛ باعث  شد  تا  آنچه آموخته ام  در قالب یادداشت هایی به  زبان ساده در اختیار  علاقه مندان قرار  دهم. درمنوی بالای  سایت  نیز قسمتی  برای  ارسال سوال  پیش بینی شده است که از آن  طریق به سوالات دریافتی پاسخ  داده می شود. بیش از سی کارشناس از دانش آموختگان و اساتید رشته های مختلف تحصیلی و شغلی در اسرع وقت، به رایگان  پاسخگوی پرسش کاربران هستند.
 مطالبی پیرامون  کسب و کار و معرفی مراکز معتبر آموزشی  کشور و پرفروش ترین کتابهای  کسب و  کار نیز در این پایگاه  اینترنتی در اختیار علاقه  مندان قرارداده شده که دائما در حال به روز رسانی است.